Kvalitní řemeslníci

Na této stránce budou přibývat odkazy na řemeslníky a firmy se kterými mám dobré zkušenosti a které se nemusím stydět doporučit. Odkaz z této stránky není placenou reklamou a nelze si odkaz na této stránce zaplatit. Kritériem je pouze osobní zkušenost a kvalitní práce.

  1. Kamnářství Pithard a Volech http://www.kamnapiavo.cz/ Velmi kvalitní a profesionální práce a přístup. Zakázku, kterou vezmou provádí osobně a neprodávají nikomu dál. Pánové děkuji. Bylo mi velkou ctí.
  2. Jakékoliv kamenné zdi a sklepy prostě umí pan Karel Kutheil http://www.kamennazed.estranky.cz/ Karle děkuji, bylo mi vždy velkou ctí
  3. Kvalitní provedení všech komínářských prací. Solidní přístup a profesionální práce. Pan Šabata kominář z Martinic v podkrkonoší. http://www.kominservis.net/ Děkuji za kvalitní práci.
  4. Velmi kvalitní obkladač z podkrkonočí z Horní Kalné pan Zdenek Zeman http://www.obklady-zeman.cz
  5. Zpracovatel Průkazu energetické náročnosti budov PENB a dotačních titulů Nová zelená úsporám  firma  Plusdetail PENB. Jednání s panem Ing. Drdou bylo na velice dobré úrovni. Plní co slíbí a poměr cena-výkon je více než uspokojující.

Autorizovaný stavitel pozemních staveb ČKAIT 0402102