Zajímavé otázky

Nejsem si úplně jistý zda je vhodné ventilovat komunikaci, která byla adresovaná pouze mně osobně ze strany čtenářů, ale když to zvážím kolem a dokola, tak mi z toho vychází, že to vhodné je v případě, že se jedná o otázky či připomínky, která se minimálně dvakrát vyskytnou v mé schránce. Někdy je to zajímavé čtení.

  1. „Vyplatí se vám dávat rady zadarmo? Vždyť vyzrazujete svoje KNOW-HOW.“ Vyplatí se mi to, protože rada je dar, dar tomu kdo ji dává. Takže se sebeobdarovávám. Když někomu dobře poradím, tak se mi sem vrátí a tím je větší šance, že se stane mým zákazníkem. Nemyslím že vyzrazuju nějaké svoje tajemství, protože každý schopnější stavař zná to co já. Kdo je stavař, ten se mne nezeptá, kdo je nestavař a ptá se tak neví a chce vědět a i kdybych si hubu vymluvil a ruce upsal, tak jsou informace slovem nepřenositelné. I kdyby nestavař přečetl všechny knihy světa o stavění, nebude mu to nic platné, když to nebude umět použít. A kdo dnes bude utrácet drahocený čas jen na studium oboru, který použije jednou za život? 
  2. Proč nemáte na stránkách více fotek z vlastních realizací? Důvodů je několik. Někteří klienti si nepřejí, abych zveřejnil cokoliv, byť anonymně o jejich nemovitosti. Jiní klienti jsou otevřenější a klidně by souhlasili, ale jako naschvál to nejsou fotky které by měla nějakou extra výhodu nebo vypovídací hodnotu. Pak je tu kategorie důvodů, které lze nazvat autorovou leností nebo také nedostatkem času.

Autorizovaný stavitel pozemních staveb ČKAIT 0402102